Péče o duševní zdraví

05.02.2021

Webové stránky opatruj.se odborně zaštiťuje Národní ústav duševního zdraví České republiky ve spolupráci s dalšími národními a mezinárodními organizacemi. Obsah webových stránek byl vytvořen na základě vědecké evidence, to znamená, že se zde nachází pouze spolehlivé a vědecky ověřené informace.

Programování webové stránky bylo podpořeno v rámci projektu financovaného Human Rights House Foundation a vedeného organizací Human Rights in Mental Health-FGIP. Komunikace obsahu a obsluha webu Opatruj.se byla podpořena Radou vlády pro duševní zdraví a Ministerstvem zdravotnictví ČR v reakci na negativní dopady pandemie COVID-19 a souvisejících restriktivních opatření na duševní zdraví obyvatel.

Pokud byste se chtěli podílet na tvorbě stránek a sdílet obsah, který považujete za relevantní, kontaktujte nás, prosím, na emailové adrese opatrujse@nudz.cz.

Více zde: https://www.opatruj.se/

Multimédia: https://www.opatruj.se/zdroje

Příspěvky na podporu zvýšení dostupnosti psychosociální podpory: https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/dospeli/prispevek-na-podporu-zvyseni-dostupnosti-psychosocialni-podpory?fbclid=IwAR3Z30ta38CnEf_hSTxOQ_FmlHyR_xQOO7Oqi0FqkT8gWzPjOeMJqZ_yFnU