Jihočeský vědeckotechnický park podpoří jihočeské podnikatele

08.02.2021

Jihočeský vědeckotechnický park, jehož stoprocentním akcionářem je Jihočeský kraj, chce pomoci našim malým a středním podnikatelům. Poradenskou činnost jim proto poskytne až se 75% slevou. Výše podpory pro jednoho malého či středního podnikatele nebo OSVČ se pak bude pohybovat mezi 50 a 250 tisíci korunami. Celková podpora, která bude jihočeským podnikatelům poskytována v následujících dvou a půl letech přesahuje 10 milionů korun.

"Spuštěním dotačního programu s názvem Služby JVTP - Podpora trendů (PoTr) chceme pomoci našim podnikatelům lépe se zorientovat v nejnovějších technologiích, aby mohli zlepšit svou konkurenceschopnost. A to zejména v této době, kdy koronavirová pandemie dopadla tak tíživě právě na naše živnostníky," uvedla náměstkyně hejtmana pro inovace Lucie Kozlová.

Ředitel JVTP František Mlčák by byl rád, kdyby byl o dotační program mezi podnikateli zájem. "Důležitou informací pro všechny, které odrazuje složitá administrace je, že vyplnění žádosti je opravdu jednoduché. Stačí popsat s jakou změnou podnikatelé potřebují poradit, jaké výstupy očekávají a žádost odeslat. Poté bude následovat bezplatná konzultace s expertním poradcem na danou problematiku, ze které vzejde specifikace nabídky poskytované služby," popsal Mlčák.

Veškeré potřebné informace včetně výzvy k podání žádosti naleznou zájemci na https://www.inovoucher.cz/potr/.

K dnešnímu dni jsme vyhlásili výzvu k předkládání žádostí v rámci programu Služby JVTP - Podpora Trendů (PoTr). Více informací naleznete na: https://www.jvtp.cz/aktuality/vyhlaseni-vyzvy-k-predkladani-zadosti-v-ramci-programu-sluzby-jvtp-podpora-trendu.html

Zdroj: https://www.kraj-jihocesky.cz/jihocesky-vedeckotechnicky-park-podpori-jihoceske-podnikatele