PŘEHLED AKTUALIT

Velikonoce jsou největšími svátky křesťanů, spjatými s památkou smrti a zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Jejich původ však sahá už do předkřesťanského období, kdy se jednalo o svátky jara oslavující příchod nového života a porážku zimy.

Koledníci

07.04.2020

Připojte se s námi k výzvě, která vznikla na podporu hrkání na Moravě a řehtání v Čechách

Hádanka

06.04.2020

Potrénujte si mozkové závity v době karantény

Bílo - červená s modrým klínem. Taková je podoba naší vlajky. Před sto lety - 30. března 1920 - ji schválili českoslovenští zákonodárci. A po rozpadu federace vlajku převzala samostatná Česká republika.

Omezení pohybu a maloobchodního prodeje a některých služeb kvůli pandemii koronaviru bude v České republice platit nejméně do 11. dubna 6 hodin ráno. Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví vzala v pondělí 30. března 2020 na vědomí vláda Andreje Babiše. Rozhodla také o zřízení Centrálního řídicího štábu COVID-19, který bude řídit projekt tzv....

Vážení spoluobčané,
v souvislosti s přijatým opatřením Úřadu vlády ČR s cílem zamezit šíření nákazy koronaviru v České republice budou do odvolání upraveny úřední hodiny Obecního úřadu Nebahovy. Žádáme občany, aby pro komunikaci s úřadem využívali výhradně elektronickou a telefonickou komunikaci.

Prevence

26.03.2020

Prevence před koronavirem a onemocněním COVID-19