Vážení spoluobčané, představujeme Vám naše občánky, které jsme letos slavnostně přivítali v naší obci.

Ve dnech 18. června až 19. září 2021 se uskuteční XVII. ročník Festivalu muzejních nocí, jehož organizace se každoročně ujímá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním muzeem.

Volební kalkulačka pro volby do Poslanecké sněmovny 2021 ukazuje vaši shodu s kandidujícími stranami v parlamentních volbách.

Už máte program na sobotu 11. září 2021? Ne? Zúčastněte se charitativně-společenského výletu Trousíme se na Kleť! Svou účastí podpoříte pacienty s roztroušenou sklerózou a zároveň uděláte něco i pro své zdraví.

Dovolujeme si Vás informovat, že Jihočeský kraj ve spolupráci s Městem Netolice a Městysem Lhenice připravili možnost očkování obyvatel našeho regionu (ORP Prachatice) pomocí mobilního týmu Nemocnice Prachatice, a.s.
Využijte této nabídky!

47. ročník Země živitelky začíná ve čtvrtek 26. srpna 2021 . Země živitelka je největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Agrosalon propaguje i české potraviny. Země živitelka nabízí návštěvníkům nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě,...

Informace o dárcovství rekonvalescentní plazmy po prodělané infekci COVID-19